zrušiť odoberanie

 

 

Sprievodca objavovaním Liptova [PDF - 10,3 MB]

Vaša karta


Staňte sa fanúšikom LIPTOVa a budete včas a pravidelne informovaný o všetkom, čo sa v regióne deje!

 


 

Vychutnajte si malebný Liptov - 365 dní v roku

Pestrejší, bohatší a výhodnejší ako kedykoľvek predtým...


Relax v termálnych bazénoch a wellness svetoch, či pod originálnymi palmami, jazda na najdlhších toboganoch, nová energia na lyžiarskych svahoch, ako aj pod nimi, výlety lanovkami na kopce pod šírim nebom, objavovanie podzemného sveta jaskýň, návšteva zaujímavých múzeí, galérii, skanzenov, jazda na bobovej dráhe, adrenalínový rafting, lanový a horský bike park, zábava a príjemný pobyt v zariadeniach v tradičnom liptovskom i modernom štýle a ďalšie možnosti zábavy s atraktívnymi zľavami – s LIPTOV Region Card.

 

Viac atrakcií a zážitkov za menej peňazí


Regionálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie. Urobte si z najkrajších dní a chvíľ v roku mimoriadny zážitok a objavte magickú destináciu Liptov.

Pre veľkých tú najväčšiu outdoorovú arénu medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami, pre malých to najlepšie prírodné ihrisko na Slovensku. Vitajte na Liptove. Vďaka celoročne platnej LIPTOV Region Card môžu návštevníci získať viac zážitkov, lepšie spoznať Liptov, jeho atrakcie a kultúrne dedičstvo.

 

Špeciálna zľavová karta LIPTOV Region Card 2013 Vám umožňuje čerpať atraktívne zľavy (5-50%) na vstupy na najväčšie atrakcie a výletné miesta LIPTOVa. Zakúpením tejto karty sa stávate členom početnej „rodiny“ priaznivcov jedného z najkrajších regiónov na Slovensku - malebného LIPTOVa. 

Turisti počas letnej návštevy Liptova môžu každý deň zažiť neopakovateľné zážitky a dobrodružstvá na vode, v horách a v prírode.

 

U nás ste vždy vítaní.


 

 

 

Info o regióne LIPTOV:

 

 

www.visitliptov.sk